درباره ما

 
در نظر بسیاری از مردم و خریداران طراحی و ساخت یک جواهر کاری ساده و پیش افتاده است. طرحی به سلیقه نزدیک می‌شود، ساخته می‌شود، سنگی درخشان بر آن قرار می‌گیرد و در انتها جواهری زیبا بر دست و سینه فخرفروشی خواهد کرد! واقعیت اما کمی با این گزاره فاصله دارد. به گواه تاریخ چند هزارساله جواهرات در سراسر جهان، تولید یک قطعه جواهرِ هر چند کوچک، زمانی ارزشمند خواهد بود که از هوش، نبوغ و تجربه گروهی متخصص بهره برده باشد.

هر قطعه جواهر با هر جنس و ارزشی که بتواند زیبایی استفاده کننده را دوچندان کند از اجزای مختلفی شکل گرفته است که برای هر کدام تخصصی لازم و هر تخصص را گروهی پشتیبانی می‌کند.

پیش از هر متر و معیاری، این طراحی است که خودنمایی می‌کند. با عبور از سلیقه‌های متنوع و مختلف، طراحی جواهرات به‌عنوان بخش مهمی از فرایند تولید یک محصولِ ممتاز، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

اگر مِهِر یک جواهر چشم‌نواز همانند عشق در نگاه اول در شما رخنه کرد، باید گفت که خان اول را پیموده‌اید. اما کمی صبر کنید. توجه به کیفیت هر محصول از اصول ابتدایی و شاید بدیهی یک خرید خوب باشد. و وقتی صحبت از محصول با ارزشی مانند جواهرات به میان می‌آید تعیین عیار کالا در توان هر خریداری نخواهد بود. این توجه نیازمندِ تخصصی ویژه است.

در طراحی و کیفیت به یقین رسیده‌اید. مبلغ در نظر گرفته شده را هم با مشخصات خرید هم‌تراز کرده‌اید. اما آیا خرید شما همان محصول موردنظر شماست؟ آیا الماس دلخواهتان همان تراش و شفافیت دل‌چسب شما را به شما عرضه خواهد کرد. شاید بتوان الماس گران‌قیمتی را با سنگ درخشان‌تری تعویض و به ایده ذهنی نزدیک‌تر شد. یا بالعکس، شاید تغییر یک الماس با سنگی قیمتی ارزش جواهر شما را چند برابر کند و جلوه‌ای متمایز به شما هدیه دهد. در کنار تمام این‌ها، به چه عیار و اعتباری می‌توان سنگی را برگزید؟ برای چنین انتخابی یک کارشناس آشنا به علم و زیباشناسی سنگ‌ها مسیر را هموار خواهد کرد.

گالری میراث زمین سال است‌هاست که در مسیر ارائه چنین خدماتی قدم نهاده است. اهالی میراث زمین تضمین می‌کنند هر طرحی که موردپسند مخاطب باشد را عیناً و بدون کمترین تغییر و با جنس دلخواه تولید کنند. به این ترتیب مهمترین قدم برای تهیه یک جواهر طی می‌شود و مخاطب پیش از سرگردانی در انبار متنوع طرح‌ها، بی‌واسطه به محصول دلخواهش دست پیدا می‌کند. گالری میراث زمین با استفاده از کارشناسان ارشد و زبده زمین‌شناسی و گوهر شناسان شناخته‌شده کشوری، در ارائه کیفیت در صدر فهرست بهترین‌های این صنعت قرار می‌گیرد. راهنمایی و مشاوره اهالی میراث زمین با تکیه‌بر تجربه، علم و استعدادِ کسب‌شده در طول سال‌ها می‌تواند برای هر خواستار جواهرات، چراغ راهی قابل‌اطمینان باشد. گالری میراث زمین به پشت‌گرمی مشتریان وفادار و توان مجموعه خود، تمام محصولات ارائه شده را با شناسنامه معتبر و با تضمین مادام‌العمر بیمه می‌کند.

سیر رسیدن کهن میراث زمین به دستان شما، با همراهی و هم‌نشینی میراث زمین البته راهی ساده است.